Audioarena

do Zgorzelca wracają dobre klimaty na taneczną imprezę!

Już 17 lutego 2023 w PGE Turów Arena zabierzemy Was w szaloną podróż przez muzyczne style i epoki, podczas której zmiksują się nowe i stare dźwięki, odświeżą się wspomnienia, odkryjecie przyszłość oraz poszerzą się Wasze muzyczne horyzonty. Bez względu na to czy kręci Was muzyka klubowa, dance, trance, funky, hip-hop, breakbeat a może nawet acid jazz – zaserwujemy Wam ogromną dawkę pozytywnych doznań napędzanych dobrą muzykę.
Przewodnikami którzy pomogą Wam przejść przez największą taneczną imprezę w regionie będą :

Kalwi & Remi
DJ-ski duet wywodzący się z Poznania, legendy polskiej sceny klubowej, twórcy takich hitów jak „Explosion”, „Made in USA”, „Imagination”. Kalwi & Remi grali na największych festiwalach i goszczą w najlepszych klubach Europy i USA. Od początku swojej długoletniej kariery są gwarantem dobrej zabawy i najwyższej jakości.

SLAVEK & handsomeBUNNY
Duo grające ze sobą od ponad dekady głównie house, breaks, nu funk i tech-house. Rezydenci Silo Club, odpowiedzialni za duży sukces Beach Party, które miało miejsce na nabrzeżu Nysy Łużyckiej przy Moście Staromiejskim w Zgorzelcu. Artyści starej szkoły nie istniejący w social media.

DJ Siwy
Urodzony zgorzelczanin, obecnie wrocławianin. DJ Siwy grał zawsze to czego nie grali inni, zawsze jednak do tańca. Obecnie Jacka, najczęściej możecie spotkać za konsoletą rezydenta w wrocławskim Art Café Kalambur.

Hińska Ambasada
Przez lata napędzali swoją muzyką zgorzeleckie kluby, wprowadzając do nich nowe brzmienia. Ostry-H, Richie Rich oraz Dr. Hipno to skład, który rozkręci każdą imprezę, serwując moc niebanalnej muzyki tanecznej.

DJ Ostatni z Aborygenów Jasiu (Kosmos Mega Soundysystem)
Człowiek wielu talentów, wywodzący się z Zgorzelca mieszkaniec Szklarskiej Poręby. W czasie swojej DJ-skiej kariery zagrał na setkach imprez w Polsce, Czechach i Niemczech. Doskonale czuje się na falach elektronicznych beatów, dancehall i drum & bass.

Asphar
Przedstawiciel młodego pokolenia, po kilku latach spędzonych we Wrocławiu gdzie udzielał się jako producent na scenie hiphopowej, wraca do rodzinnego miasta podejmując nowe wyzwania. Stojąc za DJ-ską konsoletą zagra dla Was najlepsze bity i bassy tech-house.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3422194278101461